Co zrobić z autem na lotnisku?
13 sty 2019

Co zrobić z autem na lotnisku?

Post by Redaktor

W przypadku jakiejkolwiek podróży samolotem bardzo dobrym rozwiązaniem jest zostawienie auta na parkingu w okolicach lotniska. Nie tylko unikamy w ten sposób transportu publicznego, gdzie musimy taszczyć za sobą walizki, ale również jesteśmy w stanie dopasować godzinę przyjazdu na lotnisko do czasu wylotu samolotu. Prywatne parkingi znajdują się najczęściej w bliskiej okolicy z lotniskiem i oferują bezpłatny transfer między terminalem a miejscem zostawienia auta. Podczas swojego wyjazdu nie należy w żaden sposób martwić się o auto – parkingi są bezpieczne i strzeżone.

Cena za jedną dobę zostawienia auta różni się w zależności od odległości do lotniska. Przykładowo Parking w Balicach znajduje się zaledwie 900 metrów od terminala międzynarodowego i krajowego. Zapewnia całodobowy bezpłatny transfer i odbiór z lotniska, a czas przejazdu wynosi około 1,5 do 5 minut maksymalnie. Cena za pierwszy dzień postoju to 25 złotych, jednak spada ona sukcesywnie wraz z wydłużeniem czasu pozostawienia auta. I tak na przykład pozostawiając auto na tydzień opłata wynosi 60 złotych – czyli nieco ponad 8,50zł za dobę. Jeśli jesteśmy zapalonymi podróżnikami lub często udajemy się w podróże służbowe, warto zastanowić się nad wykupieniem abonamentu. Za 130 złotych możemy cieszyć się parkingiem bez ograniczeń przez miesiąc.

Dodatkową, ciekawą opcją, jaką oferują nam parkingu przy lotnisku, to kompleksowe zadbanie o nasze auto. I nie mówimy tu jedynie o jego bezpieczeństwie. Parkingi oferują również takie usługi jak kompleksowe czyszczenie wnętrze pojazdu, renowacja skór czy impregnacja opon. Brzmi całkiem nieźle. Kiedy my możemy wypoczywać na wakacjach, nasze auto znajdzie się w dobrych rękach w bezpiecznym miejscu.

Tags:

0 Comments

Leave a Comment